01

Херсонців зі святом вітає військомат

9 травня – всенародне свято всіх тих, хто здобув Велику Перемогу, і тих, хто впродовж 70 років живе під мирним небом, дякуючи за це воїнам тієї кривавої, жахливої і водночас героїчної війни. Сім десятиліть відділяють нас від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи найжахливішої в історії людства війни.

Але безсмертний подвиг переможців – не підвладний часу.

У цей славний день ми згадуємо всіх тих, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося і складаємо глибоку синівську шану тим, хто героїчно пройшов довгими тернистими її шляхами, відродив рідну землю з попелища після Великої Перемоги.
Шановні визволителі рідної землі! Впевнений, що і надалі ваш героїчний внесок у Перемогу слугуватиме яскравим прикладом для військовослужбовців Збройних Сил України, які виконують бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції, свято бережуть славетні традиції Українського війська.

У цей святковий день сердечно вітаю ветеранів війни і праці, ветеранів і особовий склад Збройних Сил, їх рідних і близьких, всіх жителів Херсонщини з Днем Перемоги над нацизмом у Європі.

Бажаю міцного здоров’я, щасливого довголіття, благополуччя, віри у світле майбутнє нашої Батьківщини.
Хай завжди зігріває наші серця і світить у віках священний вогонь Великої Перемоги!

Начальник Херсонського гарнізону
полковник С.В.Кока

Please like & share:
9 травня
Армія
Новини
Новини міста
Свята
Свята
Херсон