Европа 2

Святкуємо День Європи разом!

Цьогоріч програма святкування Дня Європи на Херсонщині буде дуже насиченою. У ній знайшло місце дуже багато культурних, соціально-культурних і туристичних ініціатив.

Фестиваль спорту

16 травня у рамках відзначення Дня Європи в Україні відбудеться Фестиваль спорту. Розпочнеться святкування в обласному центрі об 10.00 на площі Героїв Сталінграду, куди прибудуть учасники святкової ходи за участю керівництва області та представників національних общин. У рамках фестивалю відбудеться програма встановлення колективного рекорду, який номіновано в «Книгу рекордів України». Так, за одну годину у вправі жим двох гир по 16 кг лежачим способом «Млин» 10 спортсменів підніматимуть гирі 6 тис. 300 разів, що становить 100 тон 800 кг. Також на площі відкриють та проведуть турнір зі стрітболу. Також тут відбудуться показові виступи з гирьового спорту, крос фіту та спортивні конкурси з глядачами. По завершенню заходу заплановано вручення сертифікату про встановлення колективного рекорду «Книги рекордів України» та нагородження переможців турніру зі стрітболу.

Жителів Херсонщини запрошують встановити рекорд у виконанні Гімну України

16 травня о 10.00 жителі Херсонщини зберуться на площі Свободи для того, щоб встановити рекорд України у номінації «Наймасовіше виконання гімну України з найбільшою кількістю духових інструментів». Музичний супровід забезпечать близько 300 музикантів – учасників народних та зразкових духових оркестрів з міст та районів області. Серед них – духовий оркестр Херсонської морської академії, Херсонського училища культури, Херсонського музичного училища, а також учні дитячих мистецьких шкіл. Долучайтесь до флеш-мобу та доведіть всім, що Херсонщина – найпатріотичніший регіон Півдня України.

Буде створено «їстівну» мапу Європи – України

16 травня об 11:00 з нагоди відзначення Дня Європи буде створено «їстівну» мапу Європи – України (захід відбудеться на вул. Суворова біля кафе «Ланда»). Карта- годівниця для птахів, буде заповнена різними видами зернових, які вирощуються в країнах Європи та в Україні.

У галереї «Синій Кіт» відбудеться виставка «Херсон-Україна-Європейський вибір»

У рамках святкування Днів Європи в Україні та 30-річчя міської галереї творчості дітей та молоді «Синій Кіт» у суботу, 16 травня, об 11.00 відбудеться виставка художніх робіт. Під час заходу працівникам галереї буде вручено грамоти Кабінету Міністрів України.

Вулична акція “Читання у парку”

16 травня з 11.00 по 15.00 Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки проводитиме вуличну акцію “Читання у парку”, яка відбудеться у Міському парку (біля дуба). Крім того, об 11.30 в Сквері Богоматері відбудеться концерт камерного оркестру “Гілея” обласної філармонії.

«Екстремальний» День Європи на Херсонщині

16 травня з 12:00 до 15:00 на площі біля ККЗ “Ювілейний” відбудуться показові виступи спортсменів з велотріалу, екстремального виду спорту з подолання перешкод на велосипеді.

Вальс об’єднає херсонців на день Європи

16 травня мешканці області зможуть насолодитися творчою програмою «Вальс об’єднує народи», яка розпочнеться о 15.00 на площі біля кіноконцертної зали «Ювілейний». У заході візьмуть участь хореографічні бальні колективи та представники національних громад області.

Духові оркестри гратимуть на святкових майданчиках

16 травня духові оркестри гратимуть на святкових майданчиках міста. Так, насолодитися живою музикою мешканці Херсонщини зможуть починаючи з 11.00 на площі Свободи, площі Героїв Сталінграду, бульварі Мирному, у міському парку біля дуба і біля входу з проспекту Ушакова та по вулиці Суворова, біля магазину «Парус».

Обласний театр ляльок представить виставу у Міському парку

16 травня о 13.00 Академічний обласний театр ляльок представить мешканцям Херсонщини виставу «Цирк джунглів», яка відбудеться у Міському парку біля вікового дуба.

Музей ім. О.О. Шовкуненка представить херсонцям твори європейських майстрів ХVII-XX століття

16 травня у рамках відзначення Дня Європи, о 12.00 в обласному художньому музеї ім.О.О.Шовкуненка відбудеться урочисте відкриття виставки «Твори європейських майстрів ХVII-XX століття». Запрошуємо жителів Херсонщини переглянути кращі зразки живопису, графіки, скульптури.

Please like & share:
Афіша
день европи
заходи
Культура
Новини міста
Події
Свята
свято
Соціально
Херсон