Приватбанк

“ПриватБанк” не перевіряє і не блокує картки херсонців

Фейковий флешмоб днями поширився у різних соцмережах і не оминув наших краян. Деякі херсонці почали пересилати “попередження” від друзів чи знайомих із закликом при переказі коштів з картки на карту не вказувати у полі “призначення платежу”, що це оплата послуг чи товарів. Нібито ПриватБанк проводить перевірку та блокує обидві картки – і відправника, і одержувача.

Також у заяві йшлося про те, що call-центр банку телефонує власникам карток і просить озвучити цю інформацію особисто. Такі повідомлення є абсолютно не правдивими.

– Жодного разу банківська установа не може вплинути на клієнтів при оплаті товарів та послуг. ПриватБанк ні в якому разі не телефонує клієнтам для уточнення цілей перерахунку коштів. Якщо вам телефонують ніби як представники банку або зі служби безпеки банку та уточнюють інформацію по платежах – будьте обережні, це можуть бути шахраї, – попереджає керуюча Херсонською філією ПриватБанку Олена Бельмега. – І пам’ятайте, що для здійснення переказу коштів платнику потрібно знати тільки номер рахунку! Інша інформація вважається конфіденційною і розголошувати її не можна.

Регіональний прес-офіс ПриватБанку в Херсоні, у свою чергу, радить поширювати серед друзів тільки перевірену інформацію з надійних джерел і не створювати паніку даремно.

Довідка:

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. Сьогодні банк обслуговує 13,7 млн індивідуальних клієнтів, 619 тис. корпоративних клієнтів, 610 тис. приватних підприємців. Капітал банківської групи ПриватБанку за підсумками 2015 року становить 29,045 млрд грн, активи – 247,934 млрд грн.  Консолідований прибуток ПриватБанку за підсумками 2015 року зріс на 11,4% і становить 275 млн грн. Послугами ПриватБанку користуються 48,4% клієнтів банків, а для кожного третього українця (39,3% опитаних) ПриватБанк є основним банком.

У Херсонській області ПриватБанк обслуговує понад 512000 індивідуальних клієнтів,

13112 юридичних осіб та приватних підприємців, працює 188 банкоматів, 360 терміналів самообслуговування та 76 відділень. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті банку pb.ua.

Please like & share:
ПриватБанк
Херсон