СБУ

СБУ затримала підприємців за фінансування тероризму (ВІДЕО)

Співробітники Служби безпеки України викрила комерційну структуру, яка займалась фінансуванням терористів. Про це повідомляється на сайті відомства.

Одне з підприємств Херсонської області, що виробляє та продає продовольчі товари, систематично переправляло частину необлікованої виручки у готівці ватажкам терористичної організації «ДНР».

Оперативники спецслужби провели 17 обшуків в офісних, складських, житлових приміщеннях та автомобілях осіб, причетних до протиправної діяльності на території Херсонської, Запорізької та Дніпропетровської областей.

У результаті слідчих дій правоохоронці вилучили понад три мільйони гривень готівки, золоті злитки набільше ніж 3,5 мільйона гривень, 15 печаток фіктивних фірм та два сервери, підключені до ІР-адреси «Donetsk, Russian Federation», що використовувались для фінансових оборудок.

Співробітники СБ України затримали одного з керівників підприємства та посередника. Затриманим повідомлено про підозру за ст. 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу. Тривають слідчі дії, спрямовані на притягнення до відповідальності всіх причетних до протиправної діяльності.

Please like & share:
АТО
область
СБУ
тероризм
україна
фінансування
Херсон