Тренінг з «Психоціальній підтримці незахищеним верствам населення»

Тренером по психосоціальній підтримці Ларіоновою Т.М. на базі Херсонської обласної організації Товариства Червоного Хреста України з 17 по 19 лютого 2015 року був проведений для волонтерів та працівників Товариства Червоного Хреста України тренінг на тему: «Психосоціальна підтримка незахищеним верствам населення». Тренінг відбувся в рамках реалізації програми Національного Комітету Товариства Червоного Хреста України за фінансової підтримки Міжнародної Федерації товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця та Червоного Хреста Данії.

В рамках тренінгу були розглянуті такі теми, як кризові явища та перша психосоціальна підтримка, стрес та психологічна адаптація, підтримка співробітників та волонтерів до, підчас та після кризових подій тощо. Тренінг включав в себе не тільки теоретичні знання, а і відпрацювання в групах, складання тестів. Особливу увагу приділили психосоціальній підтримці постраждалих з зони АТО та можливостях працівників і волонтерів у цій діяльності.

Проведення зазначених заходів надасть змогу розширити можливості та зміцнити потенціал ТЧХУ задля надання якісної психосоціальної підтримки вразливим верствам населення та створити структуру майбутньої діяльності по наданню психосоціальної підтримки в Україні.

Прес-центр Херсонської

обласної організації ТЧХУDSC02482

Please like & share:
здоров'я
Новини
Херсон