Перша медаль у скарбничці збірної України

Першу медаль – срібло – до скарбнички збірної України на Олімпійських іграх приніс Сергій Куліш у змаганнях зі стрільби із пневматичної гвинтівки на 10 м.

Четвертий день Олімпійських Ігор у Ріо приніс Україні першу нагороду – срібну. Славетні традиції школи стрільби із пневматичної гвинтівки вкотре підтрвердив черкащанин Сергій Куліш із результатом 204,6 очок.

До фіналу змагань пробились два українця: окрім Сергія Куліша до боротьби за медалі також долучився Олег Царьков, проте він у підсумку посів 8-ме місце.

Сергій Куліш тримав лідерство протягом довгого часу, але в останній серії в боротьбі за “золото” поступився італійцеві Нікколо Кампіані, який виграв з олімпійським рекордом (206,1). Володимир Масленніков з Росії посів третю сходинку.