DSC00487

Чотири роки клубу спортивного і бойового самбо “Шторм”

Клуб спортивного та бойового самбо «Шторм» святкує свій день народження – йому чотири рочки! За ці чотири роки багато чого було: спортивна зала в дитячому садку, переїзд в холодну залу і тренування за температури – 5 С. Перші травми, сльози, невдачі. Але все це стає набагато менш значущим на тлі численних перемог: і спортивних, і чиновницьких. Спортсмени разом із батьками власними силами відремонтували спортивну залу, придбали необхідне спортивне обладнання, а головне: за чотири роки клуб «Шторм» став кращим клубом Херсонської області з бойового самбо!

«На базі клубу проходять змагання обласного рівня, – розповідає його керівник та ідейний натхненник, тренер Володимир Тимченко. – Сьогодні ми вже є офіційним осередком бойового самбо в Херсонській області. Звісно, у нас чимало проблемних питань, але вони є у всіх. Набагато приємніше згадувати про перемоги, яких у нас чимало. А що може бути кращим для тренера, ніж перемоги його вихованців?»

Якщо провести короткі підсумки першого чотириріччя «Шторму» то досягнення вражають:

  • чемпіони України та призери чемпіонату України;
  • віце-чемпіони України з джитсу;
  • 6-разові чемпіони Херсонської області з бойового самбо;
  • 3-разові чемпіони Херсонської області з самбо;
  • Призери з ММА, карате, ушу, греплінку.

І це лише командні нагороди – чимало особистих нагород привезли вихованці «Шторму» зі змагань різного рівня. Вдвічі приємно від того, що перерахувати всіх спортсменів важко – вони усі найкращі. Тому згадаємо тих, хто наразі вже має звання кандидату в майстри спорту: Марценкевич Олексій, Параняшкін Артем, Льк’янчук Арзу, Муллазимов Олексіл, Сумський Данило, Третьяков Олег.

До чотириріччя свого клубу його вихованці порадували черговими перемогами. Вихованець Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки № 5 Херсонської міської ради, тренера Мирилко Ігоря, Паніч Євген (учень ЗОШ № 26, 2001 р.н.) взяв участь у чемпіонаті Європи з самбо серед кадетів, який проходив 2 – 3 грудня 2017 року в Хорватії, у місті Пореч. У змаганнях брали участь спортсмени з 17-ти країн. За результатами змагань Паніч Євген виборов бронзову нагороду. Щирі вітання Євгенові, його тренеру Ігорю Мірилко, батькам Євгена і всьому клубу «Шторм»! Це чудовий подарунок, який підтверджує, що робота клубу здійснюється на високому рівні!

Усіх цих перемог не було б, якби не тренери і батьки. Володимир Тимченко:

Величезна подяка Ігорю Мірилко – відданому тренеру, чудовому фахівцю і прекрасній людині! Батькам – низький уклін і щира подяка за ваше терпіння, підтримку і нестримне бажання виростити ваших діточок сильними і здоровими, справжніми патріотами своєї країни!

41012017_26

Please like & share:
володимир тимченко
самбо
шторм