reichertbig

Герою Олександру “Чорному” Райхерту сьогодні мало бути 21

Сьогодні мало виповнитись 21 рік одному із наймолодших Героїв україно-російської війни – Олександру Райхерту із позивним “Чорний”. Загинув Олександр 9 листопада 2014 року у Пісках (Ясинуватинський район Донецької області).

У спогадах багатьох, хто знав Олександра, він назавжди лишився усміхненим скромним парубком, який щиро любив свою Україну. Випускник гідрометеорологічного технікуму, Олександр тепер посміхається зі світлин в аудиторії закладу. Меморіальна дошка на його честь зустрічає всіх, хто заходить до закладу чи проходить повз. Викладачі та однокурсники Олександра із сумом, болем та невимовною гіркотою втрати згадують щирого і чесного Олександра Райхерта, який любив своє рідне місто Херсон, свою Україну, свою родину – саме тому і пішов захищати і боронити рідну країну у складі Добровольчого Українського Корпусу. Нвимовно чуйним і сумним спогадом для викладачів технікуму, де вчився Олександр, є запис, на якому Олександр Райхерт декламує Кобзаря.

Квіти до пам’ятної дошки Олександра в технікумі несуть регулярно – не лише у пам’ятні дати, а й просто аби віддати шану молодому Герою, який віддав своє життя за свободу своєї країни.

Олександр похований у м. Херсон, кладовище Геологів, меморіал пам’яті загиблих бійців АТО (фото пам’ятника, 46°40’14.7″N 32°32’15.9″E). Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно). Вічна пам’ять Світлому Герою….


rajhert_doska-596x280

Please like & share:
АТО
донбас
олександр райхерт
піски
райхерт