1df002457b06897b541d8d032847a3cb_l

Херсонський композитор Олександр Гоноболін виграв престижний конкурс

Херсонський композитор і виконавець, Почесний громадянин Херсона Олександр Гоноболін виграв престижний музичний конкурс у США.

Олександр Чарльзович став переможцем престижного міжнародного музичного конкурсу композиторів, який дням завершився у Південній Кароліні (США). Варто зазначити, що в конкурсі брали участь твори для струнного оркестру різного рівня навчання в музичній школі. Всього було представлено твори 38 композиторів із різних країн – журі обирали серед 85 творів. Олександр Гоноболін переміг у категоріх старших класів із твором “В країні чудес”.

Олександр Гоноболін, який 31 серпня 2016 року став Почесним громадянином Херсона, є лауреатом численних музичних конкурсів, зокрема міжнародних. Звання Почесного громадянина композитору було присвоєно за вагомий внесок в музичне і культурне життя Херсона, збереження, розвиток і розповсюдження української національної музичної культури. Олександр Гоноболін – єдиний в Херсонщині Член Союзу композиторів України.

Редакція видання “Херсонський Вісник” щиро вітає Олександра Гоноболіна із перемогою і зичить нових звершень і численних перемог, невичерпного натхнення і любові поціновувачів в усьому світі! Дякуємо Вам за прославляння Херсона на світовому рівні!
Please like & share:
александр гоноболин
конкурс
олександр гоноболін
почесний громадянин