22062017_21

Херсонець Віктор Михайлов здобув три премії “Коронації слова”

Херсонець Віктор Михайлов отримав першу премію у номінації “Романи” престижного літературного конкурсу “Коронація слова” та дві відзнаки.

Це вже не перший раз, коли херсонці стають дипломантами конкурсу, але перемога – перша. Також приємно вчергове визнавати, що Херсон багатий на літературні таланти. Віктор Михайлов переміг у номінації “Романи” з романом “Останній бій Урус-шайтана” та отримав дві відзнаки: спеціальну премію від Андрія Кокотюхи «Золотий Пістоль» за Найкращий гостро-сюжетний роман та спеціальну відзнаку від Всеукраїнської Асоціації «Альраід».

Вперше лауреатом конкурсу з Херсона стала Люко Дашвар з романом “Село не люди” у 2007 році. Наступного року вона також отримала диплом за роман “Примха” (“Молоко з кров’ю”). У 2009 році отримала диплом “Вибір видавців” за роман “Рай.Центр”. За 2008 рік видавництвом «Клуб Сімейного Дозвілля» було видано 35 000 примірників роману Люко Дашвар «Село не люди», автор став лідером видавництва серед сучасних українських письменників.

Дипломантом конкурсу 2010 року у номінації “Пісенна лірика про кохання” став Анатолій Кичинський (збірка «Столик на двох») – видатний український поет, лауреат Шевченківської премії, Почесний громадянин Херсона.

Алла Тютюнник у 2009 році отримала диплом за кіносценарій “22-24″ (у співавторстві), а у 2011 році отримала навіть дві премії – другу і третю – у номінації “Кіносценарії” за п’єси “Перше вересня” та “Вулкан” (друга п’єса – у співавторстві).

Вітаємо переможця конкурсу і щиро бажаємо успіхів у подальшій творчій діяльності!

Please like & share:
андрій кокотюха
віктор михайлов
коронація слова
останній бій урус-шайтана