sadr_logo_ua-full-color-1200x530

Конкурс на заміщення вакантних посад державної служби

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.

Із переліком вимог щодо кандидатів можна ознайомитись на сайті Міністерства. Вакансії стосуються роботи відповідних підрозділів Міністерства у Донецькій, Луганській та Херсонській областях.

Для участі в конкурсі необхідно надати наступний перелік документів:

  1. Копія паспорта громадянина України.
  2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі. (Зразок заяви)
  3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки. (Зразок заяви)
  4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.
  5. Заповнена особова картка встановленого зразка. (Бланк)
  6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік.

Документи подаються до 26 вересня за адресою: 01196, м. Київ, площа Лесі Українки, 1, кімн. 213, (пн.- пт.  До 18:00).

Додаткова інформація з питань проведення конкурсу надається за телефоном: 286-86-02 та електронною поштою:UsykKI@mtot.gov.ua.

Також на сайті можна ознайомитись із тестовими запитаннями на перевірку знання Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного законодавства та спеціального законодавства.

Please like & share:
вакансія
Державна служба
Крим
міністерство
Херсонська область