емблема

Твій “Крок назустріч”

На Сході України відбуваються бойові дії, що торкнулися не тільки військових, безпосередніх учасників антитерористичної операції (АТО), але й волонтерів, медиків, представників ЗМІ та мирного населення: жінок, дітей, літніх людей.

Постійна загроза життю, смерть товаришів – побратимів, рідних, близьких людей, втрата здоров’я, вимушене переселення призводять до погіршення фізичного та психологічного станів.

Тривалий стрес позначається на кожному з учасників цих подій. Поширеним ускладненням, яке може розгорнутися через деякий час після переживання психотравмуючої події, є посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). Таким чином психіка намагається захиститися від пережитих жахіть.

Раннє звернення за професійною підтримкою допоможе зберегти психологічне здоров’я, адаптуватися до цивільного життя, налагодити особисті, соціальні та професійні контакти.

Саме для вирішення питань адаптації військовослужбовців та представників інших професій, задіяних в АТО, до цивільних умов життя, інтеграції переселенців до нових місць проживання Всеукраїнський Благодійний Фонд «Крок назустріч» (м. Тернопіль) у лютому 2015 року розпочав реалізацію проекту – відкриття всеукраїнської мережі центрів психологічної допомоги «Крок назустріч».

 

Для кого ми працюємо:

  • Для військовослужбовців
  • Для сімей військовослужбовців
  • Для дітей військовослужбовців
  • Для сімей загиблих
  • Для сімей поранених
  • Для волонтерів
  • Для працівників різних служб, задіяних в зоні АТО
  • Для вимушених переселенців

 

Як ми працюємо:

Після ретельного відбору та професійної підготовки спеціалістів-психологів, психотерапевтів, які пройшли в структурі центру додаткове навчання для роботи з посттравматичним стресовим розладом, розпочалося відкриття мережі центрів психологічної допомоги «Крок назустріч».

Психологи працюють з переживаннями людини, пов’язаними з тією чи іншою ситуацією у її житті. Іноді ці переживання можуть бути незнайомими, а тому лякати, або ж бути надто інтенсивними. Це значно впливає на життя людини. Мета психолога – разом з клієнтом знайти способи і шляхи вирішення емоційних проблем, а отже способи і шляхи вирішення проблем, пов’язаних зі стосунками, роботою абощо.

Клієнт самостійно приймає рішення про кількість необхідних йому консультацій. Психолог може лише рекомендувати, спираючись на досвід та знання, потрібну кількість консультацій.

Для проведення консультації психологам нашого центру не потрібно знати прізвище, адресу, місце роботи та місце служби людини, тобто консультування в центрі абсолютно анонімне.

Психологи центру «Крок назустріч» не мають права розголошувати інформацію про клієнта, яку вони почули під час консультації, або ж інформацію про те, що вони працювали з тією чи іншою людиною, тобто обов’язковим правилом для кожного психолога є збереження конфіденційності.


 

Як звернутися за підтримкою:

Будь-яка людина може отримати індивідуальну, анонімну та безкоштовну консультацію, записавшись на зустріч з психологом в офісі, або ж обговорити свої проблеми он-лайн по Skype , також можлива участь у групах психологічної підтримки.

Психологи наших центрів надають безкоштовну, анонімну та кваліфіковану допомогу постраждалим від військових дій в зоні АТО: вимушеним переселенцям; учасникам бойових дій та їх родичам, близьким, дітям; сім’ям загиблих; працівникам різних служб в зоні АТО; волонтерам.

На сьогоднішній день вже відкриті представництва в наступних обласних центрах України: Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

 

Контактна інформація всеукраїнської мережі центрів психологічної допомоги «Крок назустріч»:

«гаряча» лінія мережі центрів: +38 (044) 222-90-94

(безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Часи роботи  «гарячої» лінії: з 9.00 до 24.00 без вихідних.

За цим номером вам нададуть контакти найближчого до вас центру психологічної підтримки, та комфортний для вас спосіб зв’язку – телефон, або Skype. Оскільки Всеукраїнська мережа центрів психологічної допомоги «Крок назустріч» не є екстреною службою, звернувшись до нас ви отримуєте консультацію в обраний вами спосіб і час (з 9.00 до 18.00).

веб-сайт: http://krokcenter.org/

е-mail: contact@krokcenter.org

соціальна сторінка facebook.com/krokcenter

 

Чому нам можна довіряти:

Всеукраїнський Благодійний Фонд «Крок назустріч» (м. Тернопіль) співпрацює з Міністерством Оборони України з питань створення єдиної системи реабілітації та підготовки військових, наші представники входять в спільні робочі групи.

Наша організація брала участь у круглих столах, які проводили НАТО та міжнародна організація «Альянс» спільно з міжурядовим органом «Група Помпіду» при Раді Європи. На даний момент ми налагоджуємо контакти з Інститутом Європейської Демократії в Польщі.

Фахівці наших центрів пройшли спеціалізовану підготовку для надання допомоги людям, що знаходяться в стресових та кризових станах.

Будемо вдячні за поширення інформації про мережу наших центрів

Також ми готові до співпраці із волонтерами, підприємцями, Благодійними Фондами, організаціями, фармацевтичними компаніями, оздоровчими закладами з метою реабілітації людей, постраждалих від військових дій та об’єднання зусиль у справі підтримки українського народу.

міста

Please like & share:
АТО
волонтери
допомога
Херсон