19931783_1956017474669073_1707097514152296448_n

Наслідки негоди: вулиця Чайковського, провулок Наскрізний

14 серпня Херсон нарешті дочекався справжньої тропічної зливи, яка полегшила неймовірну спеку, а заразом – змила все те, що міська влада називає інфраструктурою.

Вулиця Чайковського і провулок Наскрізний – це район кінцевої зупинки маршруту №7. Приватний сектор із заасфальтованими дорогами після зливи перетворився на купу бруду і сміття.

На провулок Наскрізний під час зливи просто знесло ґрунт і сміття – тепер і не видно заасфальтованої ділянки. Кришку одного з люків знесло потоком води під час зливи (на фото).

Заросла та забита стічна канава між 1-м Наскрізним та Новосельським: вода має стікати цією ділянкою з Наскрізного до зливу під залізною дорогою навпроти Новосельського. Востаннє канаву мешканці мікрорайону чистили власним коштом три роки тому. Наразі це дуже дорого.

Так само від Вільхової (Куйбишева) – заросла і забита канава, яку після прокладання жодного разу не чистили. Бур’яни та комиш не пускають до річки все сміття – і воно цілком логічно лишається обабіч дороги. Люди прибирають біля своїх дворів і викидають до залізничної колії сміття (на фото). Видно навіть на фото, що земля більше складається зі сміття, аніж із ґрунту.

Коли будували злив на Вільховій, ніхто не подумав про те, що рівень дорожнього покриття необхідно підняти. В результаті половина потоку наразі спрямована на 1-й Наскрізний. Раніше такого не було, згадують мешканці. Наразі на Чайковського треба робити бугор перед Вільховою, аби річка зберегла своє русло.  Виходів до річки стало менше. Що й казати про те, що саме туди стікається увесь бруд і сміття.

Як завжди, “вишенька на тортику”: санітарна росла ценкрус. Нею вкрито шалені площі – і ніхто з нею нічого не робить, хоча ця рослина активно пригнічує ріст культурних рослин.

І це лише один із мікрорайонів міста, розташований неподалік центру міста із непоганою в цілому інфраструктурою і транспортною системою. Проте недбале ставлення влади до облаштування інфраструктури дає свої плоди: негода повністю викриває усі недоліки.

Редакція “Херсонського Вісника” дякує мешканцям мікрорайону за активність та надані фото!

Автор: Євгенія Вірлич

Please like & share:
вулиця
злива
негода
провулок
чайковського