06

Новий фотопроект від Олександра Андрющенка

Минулоріч перша спроба херсонського фотохудожника Олександра Андрющенка показати всім охочим особливості життя дітей із синдромом Дауна у своїх фотороботах викликала чималий ажіотаж. Люди охоче йшли на виставку, яка розташувалась у Херсонському академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша. Тоді вона називалась «Сонячні діти. Перший дотик» і проходила під гаслом «Я – дитина! Я – не синдром Дауна!»

Цього року Олександр Андрющенко продовжує роботу – тепер вже в рамках нового проекту. Робоча назва майбутньої виставки «46+» і в ній братимуть участь не лише діти, але й дорослі, які мають синдром Дауна. Заплановано кілька фотосесій, зокрема з артистами театру та дітками. Кожна фотосесія – це окрема історія з життя людей, які мають синдром Дауна, та їхніх рідних.

Проведення фотосесій заплановано на березень – квітень 2017 року, а виставка фоторобіт має пройти у травні та налічуватиме близько 30 нових фотоісторій, які пройдуть під гаслом «Я – людина! Я – не синдром Дауна!» Більш детальна інформація – в процесі реалізації проекту. “Херсонський Вісник” сповіщатиме про перебіг проекту.

Робота здійснюється в рамках проекту «Інформаційно-просвітницький тур «Кожна дитина особистість»  в межах проекту  «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що  адмініструється ГО Центр «Жіночі перспективи» спільно з БО «Фонд громади міста Херсона «Захист» за фінансової підтримки Європейського Союзу.)

Please like & share:
"сонячні діти"
олександр андрющенко
синдром Дауна
фотопроект