благодійність

”Оберіг” та благодійний фонд влаштували свято для дітей загиблих військових

До Дня Святого Миколая керівник КП «Оберіг» Вікторія Вагнєр спільно з обласним благодійним фондом «Допомога бійцям, ветеранам та інвалідам АТО» організували свято для дітей загиблих в АТО військових Херсонщини.

Малечу запросили до першого на півдні України сімейного спортивно-розвиваючого комплексу «Jump park». У парку на малечу чекала низка яскравих сюрпризів, серед яких – зустріч з казковими героями, спортивні розваги, запальні конкурси і, звісно, солодкі подарунки. Діти мали можливість досхочу побавитися, поринути в атмосферу свята і казки.

«Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дітей. Дорогі діти, не бійтесь мріяти, ставте перед собою високі цілі та успішно їх досягайте. Вірю, що Святий Миколай принесе лише радість та любов у ваші відкриті та щирі серця. Нехай він оберігає вас, дарує здоров’я і здійснення найзаповітніших мрій!», – зауважила Вікторія Вагнєр.

Організатори подбали, щоб жоден із запрошених малюків, не залишився без уваги. Святковий захід подарував дітям безліч посмішок та купу позитивних емоцій.

Please like & share:
АТО
благодійність
діти
свято