ЗНО

Онлайн-курси підготовки до ЗНО: можливості для кримських абітурієнтів отримати українську освіту

Можливості для кримських абітурієнтів вступити до вишів материкової України свого часу стали предметом чималих суперечок. З одного боку, їм декларували таку можливість, з іншого – вони не мали її фізично: готуватись до ЗНО в окупованому Криму фізично майже неможливо, адже посібників немає, більшість ресурсів заблокована. Освітній проект Прометеус створив платформу для підготовки до ЗНО, яка покликана допомогти як “материковим” абітурієнтам, так і тим, хто наразі перебуває на окупованій території.

Платформа Прометеус – це унікальний освітній проект, покликаний допомогти в отриманні знань в різних галузях онлайн і абсолютно безкоштовно. Викладачі провідних українських ВНЗ читають лекції з філософії, культурології, особливостей аналізу бюджету, ІТ тощо. Для доступу необхідно просто зареєструватись і мати доступ до Інтернет.

Наразі створено новий цикл курсів для підготовки для зовнішнього незалежного оцінювання. Херсонська Обласна Державна адміністрація нещодавно анонсувала доступність херсонських вишів для кримчан, однак для мешканців тимчасово окупованого півострова постала одна із найбільших проблем: як вступити до вишу, якщо готуватись до ЗНО неможливо? Цю проблему пропонує вирішити саме безкоштовна платформа Прометеус. Наразі тут створено три онлайн-курси для підготовки до ЗНО: з математики, української мови та літератури, історії.

Курс “Українська мова та література. Підготовка до ЗНО

Курс «Українська мова та література. Підготовка до ЗНО» покликаний допомогти всім охочим вступникам поглибити та закріпити набуті знання із шкільного курсу української мови та літератури. Цей курс розрахований не на вивчення української мови та літератури як такої, а на допомогу вам саме у підготовці до ЗНО. Він містить необхідні для підготовки відомості, теми та матеріали.

Курс “Історія України. Повний курс підготовки до ЗНО

Цей курс стане у пригоді всім, хто прагне закріпити набуті знання шкільної програми з історії України та підготуватись до ЗНО й ДПА. Курс розбито на теми, які відповідають програмі ЗНО та охоплюють історію України від заселення території до подій сучасності.

Курс “Математика. Підготовка до ЗНО

Цей онлайн-курс «Математика. Підготовка до ЗНО» покликаний закріпити знання з базового шкільного курсу математики. Завдяки послідовному викладанню тем слухачі зможуть самостійно підготуватися до успішного складання ЗНО та ДПА. Особливо корисним він буде мешканцям тимчасово окупованої території Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей.

Цикл онлайн-курсів з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, історії України та математики створено за підтримки посольства Великої Британії в Україні та Британської Ради в Україні.

Please like & share:
Історія
ЗНО
курси
математика
прометеус
українська література