Пиротехника

У Херсоні посилено контроль за обігом піротехнічних виробів

Міський голова Володимир Миколаєнко підписав розпорядження про посилення контролю за реалізацією піротехнічних виробів на території міста. Директори ринків та ринкових містечок, незалежно від форми власності, повинні забезпечити виконання рішення міськради щодо заборони реалізації піротехнічних побутових виробів на території ринків та ринкових містечок.

Контроль за виконанням цього рішення здійснює управління споживчого ринку міської ради, якому також доручено проводити роз’яснювальну роботу із суб’єктами господарювання стосовно профілактики правопорушень у сфері торгівлі щодо обігу побутових піротехнічних виробів.

Херсонському відділу поліції головного управління Національної поліції в Херсонській області рекомендовано посилити контроль за обігом побутових піротехнічних виробів на території міста у період новорічних та різдвяних свят. За результатами виявлення несанкціонованої торгівлі піротехнічними виробами, забезпечити притягнення порушників до відповідальності, передбаченої Кодексом України про адміністративні правопорушення.

Правоохоронцям та Херсонському міськрайонному управлінню Головного управління Держсанепідслужби у Херсонській області рекомендовано у межах компетенції забезпечити контроль за додержанням керівниками та посадовими особами підприємств, установ, організацій усіх форм власності, а також громадянами Правил дотримання тиші в громадських місцях м. Херсона.

За повідомленням відділу зв’язків з громадкістью Херсонської міської ради
Please like & share:
заборона
Новий Рік
піротехніка
продаж
Херсон