fon-1

Подарунок до свята вчителям від бібліотекарів Херсона

До професійного свята усіх працівників освіти України Херсонська центральна міська бібліотека ім. Лесі Українки зробила віртуальний подарунок усім вчителям: сторінку Лесі Українки з нагоди 145-річчя від дня народження письменниці.

Таким чином бібліотекарі інформаційно-бібліографічного відділу херсонської бібліотеки ім. Лесі Українки вирішили полегшити нелегку працю педагогів і надати впорядковану інформацію щодо біографії видатної поетеси, її творчого доробку, а також ряд розробок уроків з літератури і навіть аудіокниги, презентації, сценарії та фільми. Подібна інформація – безцінне джерело натхнення для вчителів та викладачів вишів, а також значне полегшення навчання для сучасних медійних школярів та студентів.

Сторінка «Світле безсмертя Лесі Українки: творчість письменниці в різних аспектах» буде в нагоді не лише освітянам, але і пересічним користувачам – поціновувачам творчості Лесі Українки. Тепер користуватись джерелами бібліотечних фондів стає дедалі більш зручно. Більш того, інформація доступна не лише херсонським користувачам бібліотеки, а всім охочим.

“Херсонський Вісник” долучається до привітань освітянам з нагоди професійного свята і щиро бажає успіхів у нелегкій праці та гідної оцінки вашої невтомної благородної праці!

Please like & share:
бібліотека
библиотека
день вчителя
Леся Українка