Приват Устинов ХЭТ

Південний Херсон першим в Україні установив POS-термінали у громадському транспорті

27 квітня міське комунальне підприємство “Херсонелектротранс” та Херсонська філія ПриватБанку презентували новий спільний унікальний проект – установлення POS-терміналів у тролейбусах Херсона. Такий спосіб оплати за проїзд упроваджено вперше в Україні.

На цей проект не було витрачено жодної гривні з бюджету або коштів комунального підприємства, – підкреслила під час презентаційного прес-брифінгу керуюча Херсонською філією ПриватБанку Олена Бельмега. – Усе впроваджено завдяки нашій фінансовій установі. Закупівлю POS-терміналів також оплатив державний ПриватБанк.

1 березня на тролейбусних маршрутах Херсона було запроваджено електронні квитки – обласний центр став другим в Україні, де почали використовувати QR-коди в громадському транспорті.
 Настав час реалізації другого етапу цього проекту – упровадження в тролейбусах можливості оплати за проїзд за допомоги банківської карти та POS-терміналу. Такий інноваційний крок Херсон здійснив першим в Україні.
Приватбанк Устинов ХЭТ
  • Ми установили перші 10 терміналів, наші кондуктори швидко отримали відповідні навички і вже готові пропонувати пасажирам купівлю квитків за новою технологією, – говорить в. о. директора МКП “Херсонелектротранс” Єгор Устинов. – Зараз термінали працюють на маршруті №3, протягом місяця ми установимо їх на всіх 7 маршрутах у 36 тролейбусах міста.
 Опісля презентаційного брифінгу на базі МКП “Херсонелектротранс” на учасників зустрічі очікувало особисте знайомство з новою технологією за спеціальним журналістським маршрутом. Бажаючих користуватися давніми способами купувати квитки не знайшлося – новий метод виявився значно швидшим та зручнішим. Серед пасажирів першого спецрейсу були і юніори – вони також з легкістю придбали білет за допомоги Карти ЮНІОРА і таким чином стали першими в Україні юніорами, що скористалися POS-терміналом у міському транспорті для купівлі квитка.
4 - Чайковская Светлана
Please like & share:
ПриватБанк
Херсон
ХЭТ