Untitled-2

ПриватБанк долучився до розробки стратегії розвитку Херсона

25 червня 2017 року Громадянська Платформа Нова Країна та Бізнес-асоціація МИ-ХЕРСОНЦІ провели стратегічну сесію Херсона. У Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара з цієї нагоди зустрілися громадські активісти, підприємці, фахівці різних професій, студенти, представники самоврядування – загалом понад 120 осіб. ПриватБанк на форумі представляв директор з питань взаємодії з органами влади Юрій Гусєв.

Громадянська Платформа Нова Країна проводить стратегічні сесії міст для того, щоб допомогти активним громадянам сформулювати спільне бачення майбутнього свого міста, визначити проекти для спільної роботи та згуртуватися для їх втілення. Преставник платформи Валерій Пекар координував роботу сесії за кількома напрямками:

  • туризм, культура, урбаністика,
  • малий та середній бізнес, креативна економіка,
  • інвестиції, промисловість, енергоефективність,
  • інфраструктура та ЖКГ,
  • освіта,
  • антикорупція.

Протягом насиченого дня за допомогою сучасних методів колективної роботи групи експертів і небайдужих людей працювали над створенням бачення бажаного майбутнього та окреслювали конкретні кроки, як його наблизити. Лідер Бізнес-асоціації МИ-ХЕРСОНЦІ Віталій Бєлобров підкреслив, що усі результати “мозкових штурмів” будуть оброблені учасниками – волонтерами і представлені широкій громадськості.

Директор ПриватБанку з питань взаємодії з органами влади Юрій Гусєв брав участь у таких форумах в інших містах і справедливо підкреслив, що Херсон є одним із лідерів щодо впровадження інноваційних технологій. Місто стало другим після Львова, де почали оплачувати проїзд у громадському транспорті за допомогою QR-коду; першим в Україні Херсон установив POS-термінали у тролейбусах.

У Херсоні вже запустили миттєву оплату комунальних платежів через QR-коди, а також презентували можливість використання цієї технології під час оплати за школу чи дитсадок. Учасники зустрічі з цікавістю дізналися про існуючі можливості та перспективи – наприклад, відкриття карти городянина.

Інформація надана ПриватБанк

У Херсонській області ПриватБанк обслуговує понад 512000 індивідуальних клієнтів, 15983 юридичні особи та приватні підприємці, працює 188 банкоматів, 360 терміналів самообслуговування та 76 відділень. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті банку pb.ua.
Please like & share:
андрій ткаченко
віталій бєлобров
ми херсонці
ПриватБанк