Диктант1

Херсон писатиме радіодиктант

Зовсім скоро можна буде перевірити свої знання з рідної мови, а в тому числі і в плані синтаксису та пунктуації! 9 листопада вмикайте Українське радіо та пишіть диктант з величезною аудиторією – населенням нашого міста, всієї України!Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, що проходитиме з 10.00 до 12.00, приурочений до святкування Дня української писемності та мови.

Цього року відбудеться уже п’ятнадцятий радіодиктант. З такої нагоди Національна радіокомпанія збирається запросити спеціальних гостей: відомих українців та перевірених часом друзів радіодиктанту. Транслюватимуть дійство одразу на трьох каналах Національної радіокомпанії України, в Інтернеті та вестимуть телезйомку.

На ці дві години планують встановити радіомости із українцями, які проживають за кордоном – у Австралії, Китаю, Польщі, Росії та Португалії.

Якщо ви бажаєте з’ясувати свою обізнаність з української мови та, що є головним, продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово і хоче, щоб українці говорили українською мовою та зберегли її для нащадків, приєднуйтеся до радіодиктанту!

Вікторія Тіхонова
Please like & share:
радіодиктант
Херсон