31449

Трагедія в Херсоні: пожежі в старих будинках можуть стати систематичними

В ніч проти сьогодні в Херсоні сталась жахлива трагедія: згорів 15-квартирний будинок по вулиці Пилипа Орлика, 33 (історичний центр міста). Є жертви, серед яких – діти. Подібна ситуація – це дійсно велике горе для людей, які залишились без даху над головою та втратили близьких. Зараз керівництво міста робить усе можливе, аби допомогти забезпечити людей житлом, але проблема може стати систематичною – і про це також не варто забувати.

Пожежа сталась у будинку старого житлового фонду – в історичному центрі Херсона. Полум’я поширилось майже блискавично швидко – старі будівлі з дерев’яними перекриттями цьому неабияк сприяли. Подібна ситуація – тривожний сигнал для всіх містян і херсонської влади: в Херсоні чимало будинків, які може спіткати така доля. Нещодавній емоційний виступ під час пленарного засідання сесії Херсонської міської ради мешканців будинку по вул. Благоєва, 4, де в тріщини та прогалини можна помістити руку, – яскравий тому доказ: руйнування будинків в Херсоні може обернутись трагедією.

Також в Херсоні чимало будинків так званої “гнучкої схеми”: вони будувались без фундаменту і давно пережили свій строк експлуатації. Мешканці будинків неодноразово звертаються до міської ради за допомогою в капітальному ремонті, реконструкції та навіть із проханням про надання іншого житла із визнанням будинків аварійними. Проте справа майже не рушить з місця.

Колеги інформують, що незабаром планують скликати позачергову сесію Херсонської міської ради, де вирішити питання надання житла постраждалим від пожежі. В Херсоні оголошено дводенну жалобу за загиблими 19 – 20 вересня.

Редакція “Херсонського Вісника” сумує та висловлює щирі співчуття родичам та близьким загиблих під час пожежі в Херсоні. 

Please like & share:
пилипа орлика
пожежа
Херсон