3

Урочиста сесія: нові обличчя

У п’ятницю, 27 листопада, нарешті відбулося урочисте засідання І сесії Херсонської міської ради VII скликання. Захід зібрав повну залу: Почесні громадяни міста Херсона, депутати міської ради минулого скликання, керівники підприємств, установ та організацій міста, представники духовенства, ЗМІ, мешканці Херсона. Новообрані депутати були в піднесеному настрої.

Розпочала засідання сесії голова міської виборчої комісії Оксана Пастух, яка оголосила підсумки виборів Херсонського міського голови. Так, за Володимира Миколаєнко проголосувало 37 532 виборців. Нагадаємо, що у голосуванні у другому турі виборів 15 листопада взяли участь 55 366 осіб.

Володимира Миколаєнка визнано обраним та зареєстровали міським головою Херсона, у ході урочистостей він склав Присягу та отримав посвідчення:
«Усвідомлюючи високу відповідальність перед мешканцями Херсона урочисто присягаю вірно служити громаді, неухильно дотримуватися Конституції та законів України, забезпечити на території міста охорону прав, свобод та законних інтересів громадян, сумлінно виконувати повноваження міського голови», – урочисто присягнув з трибуни новообраний градоначальник.

До присутніх звернувся отець Іоанн Замараєв. Він привітав міського голову та депутатів, побажав усього найкращого: «Нехай Бог дарує вам натхнення самовіддано служити народу».

Потім голова міської виборчої комісії оголосила підсумки виборів депутатів Херсонської міської ради VІI скликання і запросила їх прийняти присягу. Так, 69 332 виборців проголосували за місцеві організації політичних партій, що подолали бар’єр п’ять відсотків голосів. Кількість депутатських мандатів, отриманих місцевими організаціями політичних партій у багатомандатному виборчому окрузі така: Херсонська міська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» – 11, територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» в м. Херсоні – 9, Херсонська міська партійна організація політичної партії «Наш край» – 9, Херсонська міська організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» – 7, Херсонська міська організація партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – 6, Херсонська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів «Укроп» – 5, Херсонська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» – 4, Херсонська міська організація Радикальної партії Олега Ляшка в Херсонській області – 3.

Депутати Херсонської міської ради VII скликання отримали посвідчення та нагрудні знаки, а потім склали Присягу, текст якої оголосила депутат міської ради багатьох скликань Алла Беліченко.

Міський голова подякував членам міської територіальної комісії за проведену роботу, а потім звернувся до депутатського корпусу: «Сьогодні ми відкриваємо нову сторінку у житті Херсона, це чудова можливість придивитись до колег і спробувати сприйняти один одного, не як конкурентів та ворогів, а як людей, які живуть заради міста. Кожен, хто прийшов працювати у місцеву владу, повинен розуміти, що це – форма волонтерства, а не шикарний бізнес з мільйонними оборудками», – зазначив Володимир Миколаєнко.

За зверненнями депутатів міської ради Володимир Миколаєнко оголосив про створення у міській раді депутатських фракцій партій «Свобода», «Укроп», «Опозиційний блок», «Батьківщина», «Самопоміч», «Солідарність».

Наприкінці засідання І сесії Херсонської міської ради VII скликання міський голова запросив керівників фракцій до свого кабінету, щоб визначити дату наступного пленарного засідання та питань, що мають бути розглянуті.

Ольга Самойленко
Please like & share:
VII скликання
Міська рада
Сесія
Херсон