16143111_1903262249909713_6141859220546482327_n

Валентину Крицак вшанували Орденом “За заслуги” ІІІ ступеня (посмертно)

Відома херсонська волонтерка, благодійник і голова Херсонської обласної організації “Громадське об’єднання “Добро”, координатор Центру допомоги учасникам АТО Валентина Крицак нагороджена Орденом “За заслуги” ІІІ ступеня – на жаль, посмертно….

Ім’я Валентини Крицак у херсонців асоціюється із виключною добротою, сердечністю, відданістю і безмежною любов’ю до рідної країни. Із перших днів Революції Гідності Валентина Крицак виявляла активну громадянську позицію. Її “Скарбничка” на Площі Свободи в Херсоні, де відбувалась координація, а також продаж сувенірів із наступною закупівлею необхідного для потреб української армії, стали уособленням самовідданої боротьби за свободу рідної землі і мирне українське небо.

Після звістки про спроби окупації Криму Валентина разом із іншими волонтерами координувала дії щодо допомоги військовим. Завдяки намаганням Валентини Крицак та її друзів, чимало військових і добровольців отримали необхідне екіпірування, а сама Валентина регулярно відвідувала військових.

Наприкінці 2015 року Валентина Крицак поїхала до Києва лікувати біль у спині, який довго її мучив. Незабаром виявилось, що Валентина хвора на важку форму онкологічного захворювання. Друзі і всі небайдужі двічі збирали кошти, аби Валентина могла якомога швидше побороти недугу. Допомога надходила також від представників херсонської міської та обласної влади – з багатьма представниками Валентина пройшла нелегкий шлях Революції Гідності. Але в липні 2016 року хвороба взяла гору над молодою, сильною, мужньою і водночас невимовно жіночною Валентиною. Вона трохи не дожила до свого 45-річчя….

Нагорода Орденом – це маленький внесок в оцінку тих добрих справ, які зробила Валентина. Вони не мають ціни, проте згадкою про Валентину можна зайвий раз підкреслити, що вона назавжди залишається в серцях і думках тих, хто її цінує. Вічная пам’ять Світлій Героїні…

Please like & share:
валентина крицак
волонтер
нагорода
орден