wallls.com_90254

Відкриття казкового дитячого майдану в Херсоні

Херсонців запрошують на святкове відкриття “Казкового дитячого майданчику” 24 липня, початок о 15.30! Придніпровський парк, біля кафе “Золотий ключик”. Благодійний Фонд “Майбутнє Херсонщини” презентує постійну виставку картин на керамограніті за мотивами освітнього проекту КазкиХерсонщини.

У співпраці з Центром позашкільної роботи Херсонської міської ради, на Вас чекатиме концертна програма, розваги від аніматорів, цікаві книжки та майстер-класи від Херсонської обласної бібліотека для дітей.
Діти, за бажанням, зможуть презентувати глядачам свої таланти у рубриці “відкритий мікрофон”.
А також, про фізичне та психологічне здоров’я ваших дітей, та секрети виховання можна буде дізнатися, прийшовши на лекторій з провідними експертами нашого міста. З 17.00 на Вас чекатиме зустріч з керівником Центр для будущих и состоявшихся родителей “Мамино Счастье” та з очільницею Первой Детскрй Академии Іриною Немовою . Ви зможете задати будь-які питання та отримати професійні ґрунтовні відповіді. 

Чекаємо всіх на святі, а також на нові знайомства, приємне спілкування та радісні посмішки наших дітей!
(Проект “казковий вуличний простір” переміг у пітчінгу, що проводив British Council Ukraine разом з управлінням культури Херсонська Міська рада в рамках проекту Active Citizens Ukraine БФ”Об’єднання”)

Please like & share:
казковий майданчик
майбутнє херсонщини