Конкурс

Херсонські школяри беруть участь у конкурсі «Я – європеєць»

У листопаді 2015 року–березні 2016 року Посольством Литовської Республіки в Україні спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» проводиться Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць».

Конкурс проводиться серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх і вихованців позашкільних навчальних закладів, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.

Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» – це відкритий захід, що присвячений 25-річчю дипломатичних відносин між Україною та Литовською Республікою і 5-річчю діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця».

Метою конкурсу є привернення уваги до розвитку українсько-литовських відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганда європейських цінностей та демократичних принципів державного устрою.

Роботи учасників можна надсилати до 12 лютого на електронну адресу info@sds.in.ua із обов’язково зазначеними відомостями про автора, його місцем навчання (повне найменування навчального закладу), місцем проживання й контактними даними. Підсумки завершального етапу Конкурсу підводитимуть у березні 2016 року.

Please like & share:
«Я – європеєць»
конкурс
Херсон
школяри