marshrutky-890x395

Засідання “тарифної” робочої групи закінчилось відсутністю кворуму

Чергове засідання робочої групи з питань вивчення тарифів на маршрутні перевезення в Херсоні закінчилось простим обговоренням через відсутність кворуму.

У відповідності до Розпорядження міського голови Херсона, робоча група становить 18 осіб. Проте присутніми були 9, хоча кворум вимагає 10. Отже, голосувати робоча група не могла, тому обговорила певні питання в робочому порядку.

Було обговорено незалежний аудит, результати якого жваво намагалось представити ПАТ “Ремпобуттехніка”. Однак, виявилось, що аудит проведено лише за двома маршрутами, автівки за якими знаходяться у власності ПАТ. За іншими маршрутами аудит не проводився: перевізник пояснив, що це орендовані авто, тому він не може підприємців змусити проводити аудит. Отже, за двома маршрутами маємо обгрунтування тарифу 5 грн., проте не знаємо, які розрахунки на інших маршрутах, тому вважати дану інформацію обгрунтованою сенсу просто немає – цілком можливо, що інші маршрути мають вищу прибутковість. Більш того, за них сплачується оренда, про що делікатно мовчить перевізник.

Було обговорено можливість придбання валідаторів та переходу на безготівковий розрахунок за проїзд. В цілому, засідання було доволі ефективним, проте неможливість голосування внесла свої корективи: ефективність була б набагато більшою, якби присутніх було більше.

Запропоновано в робочому порядку надавати пропозиції до Меморандуму міському голові та зустрітись орієнтовно 17.03.2017 року на чергове засідання робочої групи.

Please like & share:
автобус
маршрутки
таксі
тариф