hramn

Затишний сквер у Шуменському мікрорайоні

Свято-Троїцький сквер, який знаходиться у Шуменському мікрорайоні Херсона, стає дедалі більш прекрасним. Сьогодні це – затишний сквер для відпочинку усією родиною, як це прийнято в європейській культурі.

Сквер знаходиться за адресою: вул.. Святих Кирила та Мефодія (Димитрова), 19. Дістатись сюди доволі легко: тролейбусом №9 або маршрутними таксі, які курсують до мікрорайону Шуменський.

На початку 90-х сквер майже повністю постраждав від розвалу, який спричинили «лихі 90-ті». Дуже хотіли викладачі гімназії №1, що знаходиться поряд, перетворити сквер на затишну зелену зону, але не судилося: господаря не було, тому уявний сквер перетворився на чагарникові хащі.

У 1998-му році міська влада надала дозвіл протоієрею Євгенію та місцевій православній громаді збудувати храмовий комплекс в ім’я Святої Тройці. Можна вважати, що саме з цього часу і почалось будівництво скверу. Поступово атмосфера духовного спокою, піднесення та краси почала оселятись у сквері. Далеко не все давалось легко, але мета і спільні зусилля зробили своє. Сьогодні на території скверу проходить музичний фестиваль духовної пісні «Відкрите небо», а тисячі херсонців можуть відпочити.

У 2012-му році народився Свято-Троїцький сквер. Сьогодні тут не лише активно висаджують дерева, а й споруджують чудовий архітектурний ансамбль на фоні неповторного ландшафту живої природи. Стратегічний напрямок сьогодні – це побудувати сучасний музичний фонтан з використанням нових комп’ютерних технологій. Також дуже важливо – мати ігровий майданчик для дітей.

Проекти, які втілює в життя Свято-Троїцький собор у сквері поряд, важко перерахувати – краще відвідувати сквер і слідкувати за оголошеннями про чергові заходи та на власні очі переконатись у красі і неповторності того, що відбувається у нашому прекрасному місті.

З використанням матеріалів http://kherson.fm/2017/06/fenomen/

Please like & share:
сквер
храм
шуменський