Сквер

План жалобних заходів в м.Херсоні, приурочених до 73-ї річниці геноциду кримькотатарського народу

З 15 травня розпочинаються жалобні заходи, приурочені до 73-ї річниці геноциду кримськотатарського народу.

15.05.17 відбудеться  виставка під відкритим небом з фотографіями українських політичних в’язнів, які знаходяться сьогодні у в’язницях РФ.

17.05.17 перегляд учнями старших класів та студентів м.Херсона документального фільму, в рамках уроку пам’яти по тематиці жалобних заходів.
– церемонія нагородження переможців конкурсу серед учнів старших класів: «На кращі мистецькі та учнівські твори, присвячені історії національно-визвольної боротьби українського та кримськотатарського народу з тоталітарним режимом СРСР та відлуння історичних паралелей до сьогодення у боротьбі за державний  суверенітет та територіальну цілісність України».

18.05.17 – Колективне «Дуа» (молитва) за загиблими при геноциді народу.
– Жалобний мітинг на головній площі міста – 18 травня о 17-00 годині
– Акція «Запали свічку пам’яті». Ввечері, після жалобного мітингу, активісти викладають з 1000 свічок у формі півострова Крим з надписом «73. УНУТМА».

Приєднатися до мітингу 18 травня 2017 року запрошуються усі патріотичні сили міста, аби разом з корінним народом Криму згадати ті страшні події та вшанувати пам’ять жертв депортації кримськотатарського народу.

Про план заходів повідомляє сайт кримськотатарського культурно-спортивного центру “Куреш”.

Офіційний сайт Херсонської міської ради також повідомляє, що 18 травня 2017 року у Херсоні перекриють рух транспорту.

Так, з 17:00 до 17:30 у зв’язку з проведенням пішої ходи благодійною організацією “Кримсько-татарський культурно-спортивний центр “КУРЕШ”  по просп.Ушакова (від вул.Суворова до пл.Свободи) рух автотраснпорту буде перекрито.

Please like & share:
18 травня
1944
Жалоба
кримські татари