Святий Миколай приніс цілодобове водопостачання мешканцям другого Таврійського мікрорайону

ztp54-1
3516 херсонців, які мешкають за адресами вул. Академіка Тарле Є.В., 14 (к.1, 2), 16 (к.1, 2, 3), 18 (к.1, 2); вул.Покришева, 53 (к.1, 2, 3, 4), отримали у День Святого Миколая довгоочікуваний подарунок — цілодобове водопостачання.
19 грудня 2014 року, завдяки впровадженню на ЦТП-54 (вул.Покришева,53) сучасного енергозберігаючого обладнання та автоматичному регулюванню гідравлічних параметрів водопровідних мереж 11 будинків 2-го Таврійського мікрорайону, вдалося досягти бажаного успіху. На станції підвищення тиску води було встановлено частотний перетворювач та два насоси, потужність яких залежить від змінних потреб системи водопостачання. Тобто, в години максимального водоспоживання насоси будуть підіймати більше води, а вночі – працюватимуть з мінімальною потужністю. Підтримання постійного тиску в мережі не буде викликати надмірного використання електроенергії.
Приміщення ЦТП-54 та насосне обладнання належало МКП ”Херсонтеплоенерго” і було передано на баланс МКП “ВУВКГ м. Херсона”.
Міський голова Володимир Миколаєнко приділяє велику увагу переведенню помешкань мешканців міста на цілодобове постачання. За його словами до лютого наступного року 97% мешканців міста отримуватимуть воду цілодобово. Керівництво підприємства прагне розвитку добробуту свого міста і продовжує роботи в цьому напрямку. Незважаючи на складні часи колектив Водоканалу впевнено розвінчує ствердження, що надати цілодобову послугу водопостачання місту неможливо, і щиро вірить у те, що жителі Херсона з повагою поставляться до нинішньої роботи підприємства та стануть більш свідомими у користуванні водою та оплаті за її використання.
Управління громадських зв’язків Херсонської міської ради

Please like & share:
Свята