19437533_1865506203476366_3978871598736449416_n

Чергові перемоги колективу Jin Roh

Jin Roh отримав чергову високу нагороду за свої неповторні виступи. Цього разу юні акробати і гімнасти привезли Гран Прі фестивальної нагороди зі Скадовська.

Команда юних акробатів та повітряних гімнастів продемонструвала сольні номери, дуетні і масовий акробатичний, який журі нагородило особливою відзнакою.

“За день фестивалю у наших учнів побільшало на грудях золотих нагород, а разом із тим додалось і відповідальності гідно нести свої перемоги, – пише Роман Ващенко, керівник унікального колективу. – Величезна подяка нашому улюбленому, строгому, терпеливому і безнадійно закоханому у свою справу тренеру Ірині Бутусовій!

Унікальний херсонський колектив, який зачаровує арени не тільки України, а й зарубіжні, наразі не має приміщення для повноцінних тренувань. Наразі тривають суперечки між Jin Roh та Херсонською обласною радою щодо виділення в оренду єдиного залу, який підходить для тренувань артистів у Херсоні, – залу Обласного палацу молоді.

Світлина від Roman Vashchenko.

Вітаємо з перемогою юних акробатів і бажаємо успіхів у подальшій діяльності, яка прославляє щедру на таланти херсонську землю!

Please like & share:
"Jin Roh"
акробати
артисти
джин рох
перемога