1384263398_beresh

День пам’яті Олександра Береша

12 жовтня 1977 року народився видатний український гімнаст, призер Олімпійських ігор на чемпіонатів світу, чемпіон Європи – мешканець Херсона, гордість міста Олександр Береш. На жаль, його життя трагічно обірвалось 29 лютого 2004 року.

Олександр Береш усього кілька місяців не дожив до Олімпійських Ігор в Афінах, де мав бути першим номером збірної України. Його життя обірвала жахлива аварія: у машину, де знаходився Олександр, врізався автомобіль БМВ з номерами Верховної Ради, в якому була донька заступника Голови Верховної Ради України Адама Мартинюка. Справа набула чималого роззголосу, проте стишилась так само різко, як і виникла. Проте пам’ять про видатного спортсмена живе в серцях уболівальників.

Навіть сьогодні, через 14 років після трагічної смерті спортсмена, його добре пам’ятають. Силами його вдови Світлани Береш і небайдужих друзів Олександра та інших партнерів щорічно проходить турнір пам’яті Олександра Береша. Ім’я славетного спортсмена носить Вище училище фізичної культури в Херсоні. На європейських та світових спортивних форумах глядачі та прихильники вшановують пам’ять Олександра, а українські спортсмени віддають шану, присвячуючи йому свої перемоги.

Світла пам’ять славетному херсонському спортсмену, чиє ім’я назавжди вкарбовано в історію української спортивної гімнастики та лишилось світлим і сумним сяйвом…..

Please like & share:
гімнастика
олександр береш