kherson-bloger-roku-2017

Підсумки VII щорічного Конкурсу блогерів

25 грудня 2017 року відбулось нагородження переможців VII щорічного Конкурсу блогерів та громадських журналістів. Конкурс проводився за допомоги Центру сприяння інформаційним технологіям (http://csit.org.ua), спільноти «БЛОГЕРЫ ХЕРСОНЩИНЫ» (https://www.facebook.com/groups/139335852903312) та інтернет-ресурсу «Інформпростір Херсонщини» (https://www.facebook.com/infoprostir).

Переможці 2016 року (Ольга Горельцева, Олена Афанасьєва, Євгенія Вірлич, Олександр Андрющенко) увійшли до складу журі конкурсу-2017.
Так само переможці 2017 року увійдуть до складу журі нового конкурсу, підтримуючи традицію — нагороджувати найкращих серед блогерів напередодні різдвяних та різдвяних свят. Адже живе спілкування за чашкою запашного чаю не замінить жоден онлайн-чат.

Цього року VII Конкурс блогерів та громадських журналістів Херсонщини знову проходив за підтримки ПриватБанку — його Херсонська філія підготувала спеціальні цінні призи для переможців! Щиро дякуємо нашим друзям і постійним партнерам за співпрацю!

Окрема подяка — магазину-кафе «Чайна карта» за призи для переможців, теплу атмосферу та гарячий ароматний чай. Зустріч блогерів пройшла надзвичайно затишно та приємно.

І ось список переможців, кращих блогерів 2017 року:

1) категорія “Відкриття року” — Анна Скоробагатько (https://www.facebook.com/profile.php?id=100013812830234),
2) категорія “Відкриття року” — “Книга отзывов Херсона” (http://kniga.ks.ua),
3) категорія “Кращий блогер” — Наталія Якіменко (http://cook.uaset.com),
4) категорія “Кращий блогер” — Яніна Лєбєдєва “Барселонські нотатки” (https://www.facebook.com/lebedeva.janina),
5) категорія “Кращий блогер в Twitter, Facebook, Instagram” — Андрій Цивільський (https://www.facebook.com/profile.php?id=100005234448938),
6) категорія “Кращий блогер в Twitter, Facebook, Instagram” — @irinka_balerinka5294 (https://www.instagram.com/irinka_balerinka5294/),
7) категорія “Кращий фото-відео блогер” — Денис Кравець (https://www.facebook.com/denis.kravetz),
8) категорія “Топ-блогер року” – Оксана Гунько (http://infosluh.blogspot.com)

Переможці отримали павербанки та календарі від ПриватБанку, календарі із зображеннями старого Херсону, дипломи та вже традиційні чашки з логотипом конкурсу.

Серед переможців минулих років, що брали участь у Facebook-флешмобі #ХерсонБлогерРоку (https://www.facebook.com/hashtag/ХерсонБлогерРоку), були розіграні монопод (отримав Леонід Єжуров), павербанк (отримали Олена Водяницька “АУТИЗМ-Зачаровані діти Херсон”) та флешка (Яніна Лєбєдєва).

Після оголошення переможців Євгенія Вірлич анонсувала проведення у 2018 році конкурсу блогів, пов’язаних із тематикою Херсонщини і Криму імені Августа Вірлича – відомого журналіста і краєзнавця, Праведника України, Почесного громадянина міста Херсона, який більшу частину життя присвятив вивченню історії Херсонщини, Південного Причорномор’я та козацької доби.

Щорічний конкурс блогерів та громадських журналістів Херсонщини проводиться з 2011 року. Суть конкурсу полягає у виявленні успішних інформаційних ресурсів, що функціонують на принципах прозорості, чесності та дотримуються у своїй роботі стандартів та етики, при цьому не будучи діючими журналістами чи співробітниками засобів масової інформації. За роки проведення конкурсу було нагороджено близько 80 інформаційних ресурсів (блогів та мікроблогів, сайтів, груп у соціальних мережах).

Please like & share:
інформпростір
конкурс блогів