Курсы

Безкоштовні курси української мови: долучайтеся!

Безкоштовні курси української мови працюють майже у двадцяти містах України. Херсон – також у списку міст, де можна безкоштовно вивчати нашу солов’їну. Українська мова останнім часом стала набагато популярнішою, ніж за всі попередні роки незалежності України. Мову вивчають майже усі – від школярів до пенсіонерів.Усіх приймають і усім раді на курсах, які в Херсоні проходять в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара. Приходять ті, хто хоче вдосконалювати свою розмовну та письмову українську, а також ті, хто починає з азів.

«Коли буде сформований весь набір, ми побачимо рівень учнів і виділимо дві групи, тому що в Херсоні дуже багато людей, які знають українську і хочуть покращити навички спілкування, а також є люди, які зовсім не спілкувалися українською мовою, мають початковий рівень – для них буде зовсім інша програма», – розповіла співробітник бібліотеки провідний бібліограф відділу наукової інформації та бібліографії Лілія Віжічаніна, яка викладає на курсах.

Учбові програми сформовані гнучко, відповідно до рівня групи. Звісно, є «академічні» теми з граматики, лексики, ділового спілкування, але досить велика увага приділяється «розмовному жанру». Деяким слухачам потрібно подолати психологічний мовний бар’єр, страх спілкування і почати говорити українською. Слухачам гарантована дружня та люб’язна атмосфера, зустрічі з відомими людьми, цікаві екскурсії. Від учнів потрібно тільки бажання навчатися!

«Заняття відбуваються кожної середи о 17.15 і ще є можливість записатися та приєднатися до наших курсів», – зазначила Лілія Віжічаніна.

Хочете знати українську мову? Долучайтеся!

Телефонуйте: (099) 315 81 33

Ольга Самойленко

Please like & share:
курси
мова
українська
Херсон