gololed

На Херсон насуваються люті морози

За повідомленням обласного центру з гідрометеорології,  30 грудня 2015 року в обласному центрі очікується невеликий сніг, місцями ожеледиця. Вітер північно-східний,  7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі 6-11º морозу, вдень 2-7º морозу.

Як інформують у департаменті житлово-комунального господарства міської ради, у разі складних погодних умов заготовлено піщано-сольову суміш, для здійснення посипки тротуарів на зупинках громадського транспорту, в районах пішохідних переходів із інтенсивним рухом пішоходів, в місцях масового відпочинку громадян (площі Свободи та героїв Сталінграда, сквери Потьомкінський, Шевченка Т.Г., Покровський, парки Міський та Ленінського Комсомолу, вул. Суворова тощо).

Крім того, перевірено наявність та об’єми заготовленої підрядними організаціями департаменту піщано-сольової суміші, паливно-мастильних матеріалів, наявність необхідної кількості інвентарю, готовність техніки тощо.

За словами директора КП «Дорожник» Сергія Герасимюка, на базі підприємства на сьогодні для оперативного реагування наявні 4 снігоочисних машини, 5 машин для розкидання піску та 3 навантажувача.

Please like & share:
готовність до зими
зима
Мороз
Ожеледиця