Untitled-2

На Херсонщині запустили миттєву оплату електроенергії через QR-коди

Жителям Херсона і Херсонської області стала доступна технологія миттєвої безконтактної оплати електричної енергії за допомогою QR-коду і мобільного додатка Privat24. Нові та зручні способи оплати за спожиту енергію стали доступні абонентам “Херсонобленерго” після відновлення договірних відносин підприємства з державним ПриватБанком.QR-коди для швидкої оплати рахунків фізичних осіб будуть розміщені на квитанціях, а також у персональних кабінетах абонентів на сайті “Херсонобленерго”. Оплата платежів за допомогою QR-коду проходить швидко, просто і виключає помилки в реквізитах.

Як здійснити миттєву оплату за електроенергію?
1. Увійти в мобільний додаток Privat24.
2. Натиснути кнопку «Сканувати» в головному меню додатка та відсканувати QR-код.
3. Ввести особовий рахунок, обрати послугу і здійснити оплату.
Платіж оформлюється автоматично, а квитанція про сплату надходить на електронну пошту. Комісія за платіж найнижча – лише 1 гривня.

QR-код для абонентів м.Херсона та Білозерки:

QR-код для абонентів інших районів області:

Для впровадження технології миттєвої оплати без черг і комісій абсолютно відсутня потреба витрачати додаткові кошти, ця послуга є повністю безкоштовною. За детальнішою інформацією щодо впровадження нового сервісу в Херсонській області можна звертатися до Віктора Ніжуріна за тел. (066) 9244745, (068) 2770745, електронна адреса – viktor.nizhurin@privatbank.ua.

Кількість оплат, які херсонці здійснюють за допомогою QR-коду, стрімко збільшується. Упродовж осені клієнти Херсонської філії ПриватБанку провели 5133 операції на загальну суму близько 150 000 грн – тоді як улітку було 2014 операцій на загальну суму близько 40000 грн. Загалом на Херсонщині до програми оплати QR-кодами підключено понад 100 отримувачів.

Please like & share:
QR-код
електроенергія
ПриватБанк