Елка

Херсонські правоохоронці забезпечуватимуть охорону хвойних насаджень перед Новим роком

З 14 грудня правоохоронці області спільно з територіальними підрозділами Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства будуть проводити рейди з метою виявлення та затримання осіб, які здійснюють незаконні порубки хвойних дерев. Особлива увага приділяється ділянкам хвойних лісових культур.

Правоохоронці перевірятимуть місця продажу ялинок на наявність дозвільних документів. Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції створення єдиної державної системи електронного обліку деревини» кожне хвойне дерево підлягає маркуванню пластиковими бірками зі штрих-кодами. Тільки за наявності таких ярликів ялинка вважається законно придбаною.

Працівники відділу безпеки дорожнього руху проводитимуть перевірки транспортних засобів щодо законності перевезення новорічних ялинок. У разі виявлення порушень, винні притягатимуться до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Нагадаємо, що самовільне вирубування хвойних дерев тягне за собою накладання штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3-х років, або позбавлення волі на той самий строк, з конфіскацією незаконно добутого.

Відділ комунікації Головного управління
Національної поліції в Херсонській області
Please like & share:
Новий Рік
охорона
поліція
Херсон
ялинкі