Дети1

Правила перетину дітьми адмінмежі з АР Крим

В’їзд на тимчасово окуповану територію України, або виїзд з неї громадян України, які не досягли 16-річного віку, здійснюється за умови пред’явлення паспорта громадянина України, або паспорта громадянина України для виїзду за кордон, або проїзного документа дитини.

Виїзд з тимчасово окупованої території України громадян України, які не досягли 16-річного віку, здійснюється через контрольні пункти за умови пред’явлення паспорта громадянина України, або паспорта громадянина України для виїзду за кордон, або проїзного документа дитини у супроводі одного з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників чи в супроводі інших осіб, уповноважених одним із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників.

Пропуск громадян України, які не досягли 16-річного віку, до або з тимчасово окупованої території України за свідоцтвами про народження не здійснюється.

Однак стосовно громадян, які прямують з тимчасово окупованої території АР Крим на материкову частину України разом з дитиною, і мають тільки свідоцтво про народження, приймаються окремі рішення про пропуск, у зв’язку із неможливістю отримати на окупованій території будь-які українські документи.

У разі, виникнення питань, або виявлення порушень законодавства з прикордонних питань, ви можете звернутися на телефон служби «Довіра» Державної прикордонної служби України: (044) 527-63-63.

За інформацією Державної прикордонної служби України
Please like & share:
адмінмежа
діти
Крим
перетин
Херсонська область