19190990_1446016715479224_1005253519_n

Учні Херсонщини відвідали Фестиваль інноваційної освіти “Відкривай Україну” в Запоріжжі

На фестивалі інноваційної освіти, що проходив на території Запорізького Класичного приватного університету.

Діти Південного регіону (Херсонської області), учасники освітнього проекту «Відкривай Україну», продемонстрували свої вміння, таланти, ідеї, проекти. Впродовж цілого року учні навчалися, набували різноманітні навички та досвід з соціальної активності. Мета проекту – створити середовище для розвитку підлітків малих міст України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом – у місті.

У фестивалі брало участь 19 команд з трьох областей: Херсонська, Запорізька, Дніпропетровська. З Херсонської області були представники 4 міст та 7 команд. З Херсонщини 1 місце зайняла Каховська команда “ГУК”, 2 місце команда “Катапульта” – Каховка, 3 місце команда “Отамани майбутнього” – Олешки. Команда “ГУК” поїде не фінал в місті Київ і змагатиметься з переможцями півфіналів зі всієї Україні за право поїхати всією командою на стажування в США або Європу. Цей фестиваль підтримали друзі, колеги, партнери, люди, які тяжіють до освітніх інновацій і змінюють Україну на краще!

Завдяки підтримці проекту та дітей в містах його було реалізовано. Проект було підтримано:

Олешківським міським головою Вороновим Дмитром та начальником Олешківського відділу освіти Котюком Валерієм;

Каховським міським головою Дяченко Андрієм та начальником відділу освіти Каховської міської ради Гончаром Михайлом;

міським головою м. Нової Каховки Коваленком Володимиром та начальником відділу освіти Новокаховської міської ради Якубовою Оксаною;

депутатом Херсонської обласної ради – Євгенієм Рищуком;

благодійним фондом Ігоря Хомінця «Знай більше»;

депутатом Новокаховської міськради Афанасьєвим Олександром;

перевізником ПП Перетятько;

Партусом Володимиром Володимировичем – станція техобслуговування «Альянс».

Проектом керували та допомагали дітям регіональній куратор Південного регіону Іра Ярко. Куратор Херсонської області Ірина Червона та громадський діяч Жнивін Андрій. Міські куратори Херсонської області: Ірина Дубас, Ольга Радионова, Наталія Горбачова, Яна Устименко, шкільні модератори освітнього проекту “Відкривай Україну”.

Діти пройшли шлях від звичайної ідеї до двох реалізованих проектів – один в школі, другий в своєму місті. Завдяки отриманим навичкам та досвіду вони зможуть в майбутньому перетворювати країну на краще.

Please like & share:
відкривай україну
діти
проект