disinformation

Смерть вчительки гімназії №1: слідство продовжується, затягується і суперечить…

“Херсонський Вісник” продовжує слідкувати за подіями розслідування нещасного випадку у херсонській гімназії №1, де в березні цього року за дивних обставин померла викладачка закладу Наталя Мамренко. 

Майже за три місяці різних розслідувань обставин смерті наразі жодна з комісій не прийшла до висновку, що причиною смерті могла стати зухвала поведінка тих, хто дозволив собі протягом майже години, відриваючи від основної роботи, влаштовувати “розбірки” у приміщенні учительської кімнати.

Так, судячи з пояснювальних записок свідків події, які були написані одразу після випадку та копії яких були люб’язно надані сином Наталі Мамренко (не викладаються з міркувань етичності, адже мають контактні дані та зразки почерків), протягом емоційної розмови в учительській учасники помічали, що пані Наталя почувається зле, але нічого не вчинили.

Згідно з актом проведення спеціального розслідування нещасного випадку, копія якого також була надана до нашої редакції, пані Мамренко одразу після завершення “зустрічі” з батьками поскаржилась на головний біль. Вочевидь, біль був такої сили, що призвів до інсульту, після якого пані Наталя померла…

У висновках даної комісії зазначається, що “фактори психоемоційних причин, які могли б вплинути на погіршення стану здоров’я Мамренко Н.В., відсутні”. У той же час, комісія зазначає, що “даний випадок потребує подальшого розслідування та пропонує звернутися до Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації”. 

Також варто зазначити, що медична картка Мамренко Н.В. не містить даних щодо хронічних захворювань, зокрема серцево-судинних. Згідно з поясненнями, наданими після нещасного випадку, рокова розмова почалась приблизно о 8.45, а закінчилась близько 10.20. Отже, більше години, причому більше години емоційно навантаженої неприємної розмови, чого в акті, до речі, не зазначено, хоча містяться фрази про те, нібито батьки навіть вибачались, хоча в пояснювальних записках відображено інше.

Наразі син пані Наталі Максим вже звернувся до багатьох інстанцій з метою провести якісне розслідування та покарати винних. Проте бюрократична система в Україні змушує хлопця знову і знову стикатись із висновками та листами, які лише затягують справу і намагаються запевнити родину Мамренко у тому, що це має місце просто нещасний випадок.

Наразі до розв’язання проблеми вже підключились Народні депутати України, які радо взялись допомогти Максиму віднайти винних та покарати їх.

Редакція “Херсонського Вісника” продовжує власне журналістське розслідування обставин смерті Наталі Василівни. Ми впевнені в тому, що правду ми разом відшукаємо! Дуже дякуємо рідним Наталі Василівни за надання необхідних для висвітлення матеріалів!

Автор: Євгенія Вірлич

Please like & share:
мамренко
смерть в гімназії
смерть вчительки
Херсон